ماژول +SFP ذخیره ساز INTEL Finisar 10GBs 850nm Multimode SFP+SR Transceiver

FTLX8571D3BCV-IT

برند

INTEL

پارت نامبر

FTLX8571D3BCV-IT

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول +SFP ذخیره ساز INTEL Finisar 10GBs 850nm Multimode SFP+SR Transceiver”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.