ماژول +SFP ذخیره ساز FINISAR 1684Gb Fiber SFP+, 100m, 850nm

FTLF8529P4BNV-E5

برند

INTEL

پارت نامبر

FTLF8529P4BNV-E5

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول +SFP ذخیره ساز FINISAR 1684Gb Fiber SFP+, 100m, 850nm”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.