ماژول SFP ذخیره ساز Brocade 16G FC SFP + 850nm SW transceiver XBR-000492 XBR-000493

برند

BROCADE

پارت نامبر

57-1000487-01

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول SFP ذخیره ساز Brocade 16G FC SFP + 850nm SW transceiver XBR-000492 XBR-000493”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.